GIN

Start / GIN
Promocja!

GIN CAORUNN. 700ML

CAORUNN. Rzemieśliczy gin, produkowany w małych partiach. CAORUNN – wymawiany ‘ka-ruun’ – łączy sielskie uroki regionu Speyside z miejskim wyrafinowaniem współczesnej Szkocji. Jego twórcą jest mistrz kupażowania Simona Buley z destylarni Balmenach. Do jego zestawienia wykorzystano sześć botaników, z których pięć występuje dziko, lokalnie w Speyside. Były ręcznie zbierane, następnie macerowane i destylowane w specjalnie skonstruowanych miedzianych alembikach. Wytrawny i orzeźwiający. Polecany w koktajlach z tonikiem i z plasterkiem czerwonego jabłka, które dobrze eksponuje charakter tego wyjątkowego ginu.
149,99 
Promocja! GIN

GIN PORTOBELLO ROAD 700ML 42%

Na początku PORTOBELLO ROAD GIN ma bogaty aromat jałowca, następnie przechodzi w trwały, charakter orzeźwiających cytrusów pochodzący z cytryn, gorzkiej pomarańczy i kolendry, który następnie przekształca się w słodki paprykowy finisz, osiągnięty dzięki użyciu lukrecji i gałki muszkatołowej.
139,90 
Promocja!

GIN PUERTO DE INDIAS BLACK EDITION 700ML

PUERTO DE INDIAS BLACK EDITION jest ginem inspirowanym andaluzyjską wiosną. Bogaty w aromaty kwiatowe, cytrusowe z przeważającym jaśminem i wanilią pobudzi nawet uśpione zmysły.
129,90 
Promocja!

PUERTO DE INDIAS STRAWBERRY GIN 700ML

PUERTO DE INDIAS STRAWBERRY GIN to gin pochodzący z jednej z najstarszych destylarni Andaluzji. Destylowany z dodatkiem truskawek ze słynnej plantacji Huelva. Słodycz płynąca z truskawek i świeżość jałowca nadają unikatowy smak tego lekkiego ginu. Można się nim delektować w czystej postaci, z dodatkiem toniku jak i w formie wyszukanych koktajlach.
129,00