Jest 10 produktów.
 • Rémy Martin Louis XIII

  11 690,00 zł
 • Coeur de Cognac to doskonałość i zmysłowość. Mieni się bursztynowo złotym kolorem, wyróżnia go smak letnich owoców i dojrzałych moreli, zaś finisz jest długi i niezwykle łagodny.

  389,00 zł
 • METAXA 12 gwiazdek, stworzona przez Mistrza METAXY Constantinosa Raptisa, zajmuje kolejne, dumne miejsce w Gwiazdkowej Serii. METAXA 12 gwiazdek to promienny bursztyn kryjący w sobie nutę aromatycznej kawy, słodkiego karmelu, uwodzicielskiej czekolady oraz równoważącą je szczyptę skórki pomarańczy.

  149,99 zł
 • METAXA 5 gwiazdek to najwyborniejsze destylaty winne leżakujące do 5 lat w piwnicach Domu METAXA. Całość dopełniona jest esencjami ze śródziemnomorskich ziół i płatków róży. METAXA 5 gwiazdek wyróżnia się kolorem ciemnego miodu, kwiatowym, owocowym aromatem oraz łagodnym posmakiem dębowego drewna.

  62,99 zł
 • METAXA 7 gwiazdek to wyższa rangą odsłona stylu METAXY, zawierająca starsze roczniki win typu Muscat z wysp Morza Egejskiego. METAXA 7 gwiazdek swoim szlachetnym smakiem kąpanym w nutach wanilii przywołuje najcudowniejsze wspomnienia piaszczystych plaż w promieniach zachodzącego słońca.

  109,00 zł
 • METAXA Grande Fine zwraca na siebie uwagę dzięki oryginalnej butelce, inspirowanej grecką ceramiką z wyspy Rodos. Zamknięty w niej ciemno-bursztynowy trunek to niezwykła kompozycja destylatów, leżakujących nawet 15 lat. METAXA Grande Fine w smaku wyróżnia się wyjątkową gładkością i łagodnością, połączoną z lekką nutą wanilii.

  249,00 zł
 • METAXA Private Reserve to niezastąpiona kompozycja najstarszych destylatów winnych. Szlachetny i wyjątkowy smak z delikatnym aromatem dębu, orzechów laskowych i owoców kolonialnych rodzi się w trakcie 30 lat leżakowania w dębowych beczkach Limousin. Każda z butelek METAXY Private Reserve nosi swój indywidualny numer.

  329,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów